Робота в Польщі для дівчат

11 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1300$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі для дівчат

Робота в Польщі для дівчат

Робота в Польщі для дівчат - це відмінна можливість заробити солідну суму за досить короткий проміжок часу. На батьківщині представниці слабкої статі відчувають помітну нерівність у процесі працевлаштування, їм пропонують низькооплачувані й безперспективні посади. Однак для такої країни, як Польща, робота для дівчат нічим не відрізняється від працевлаштування чоловіків. Так, жінки можуть претендувати на посади в сфері обслуговування та управління.

Польські працедавці цінують українок, вважаючи їх акуратними та відповідальними. Жінки в порівнянні з чоловіками виглядають презентабельно, тому можуть працювати адміністраторами та секретарями. Сьогодні робота в Польщі для дівчат по біометричному паспорту має ряд переваг, у тому числі стабільний і високий дохід, відмінні умови та грошові заохочення.

Ким можуть працювати українки в Польщі?

Підшукати гідну роботу для дівчини в Польщі не складе труднощів. Польські наймачі постійно шукають відповідальних співробітників на посади швачок, нянею, домробітниць, медсестер і покоївок. Найчастіше від претенденток не потрібно знання мови та досвід аналогічних робіт. Також дуже популярна робота в Польщі для дівчат на полях, плантаціях і фермах. Там вони будуть заробляти за збір врожаю, його пакування та сортування.

Найбільш безпечний варіант, виходячи з відгуків - робота в Польщі для дівчат за контрактом. Підписуючи офіційний документ, українки гарантовано отримують обумовлену заробітну плату протягом зазначеного терміну.

Вимоги до кандидатів на роботу

Безліч підприємців пропонують роботу в Польщі дівчатам, однак під час пошуку вакансій слід уважно вивчити вимоги та умови. Звертати увагу в першу чергу варто на такі моменти:

  • умови роботи (тривалість трудового дня, перерви, вихідні, температурний режим на робочому місці, вологість і т.п.);
  • обов'язки (сидяча робота або фізично складна, тягати ящики або сортувати зелень);
  • необхідний досвід роботи та навички;
  • рекомендовані вікові обмеження;
  • необхідність знати польську мову;
  • наявність вищої освіти, кваліфікації або сертифікатів.

Заповнюючи резюме, необхідно вказувати ті якості, які зможуть стати в нагоді на посаді. Наприклад, відповідальність, працьовитість або стійкість до стресів знадобляться офіціанткам і покоївкам, а фізична підготовка і витривалість - співробітникам теплиць і ферм. Вказуйте правдиві дані, адже будь-яка брехня незабаром стане відома роботодавцю. Якщо Ви прикрасите свої таланти, а на ділі не зможете виконати своїх обов'язків, Вас просто звільнять.

Беручи дівчат на роботу в Польщі, наймачі строго оцінюють їх можливості. Наприклад, сортувальниці дрібних деталей повинні володіти акуратністю, уважністю та добре розвиненою дрібною моторикою. Співробітники сфери обслуговування повинні бути спокійними та стійкими до стресових ситуацій.

Що ж стосується робочого персоналу на полях і фермах, то тут найважливіший Ваш фізичний стан. Збирати врожай необхідно буде в спеку й дощ протягом усього трудового дня, а він триває не менше 10 годин.

Приймають на роботу в Польщу дівчат від 18 років, в тому числі студенток. Знання польської не є обов'язковим критерієм, однак буде перевагою. Якщо Ви розглядаєте вакансії, які не потребують досвіду й освіти, то Вам не доведеться спілкуватися з людьми, а вказівки керівництва і так будуть зрозумілі. Однак високооплачувана робота для дівчат в Польщі пропонується лише тим, хто в ідеалі здатний спілкуватися на місцевому діалекті.

Міфи та реальність про роботу в Польщі

Багато хто говорить, що влаштуватися на хорошу посаду в чужій країні неможливо та іноземних претендентів беруть лише на низькооплачувану роботу. Насправді знайти відмінні пропозиції можна як українкам, так і полькам. Вся річ у тім, що корінне населення Польщі так само, як і ми, хоче розвиватися. Молоді люди їдуть на заробітки в Італію, Німеччину та інші країни. Рівень заробітку там вище, звідси й інтерес.

Безліч підприємств надають роботу для дівчат у Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Кракові, Познані, Гдині, Катовіце, Лодзі, Ополе, Білостоці, Щецині, Глівіце, Ольштині та інших населених пунктах країни. Умови приблизно однакові - 12-годинний робочий день, 1 вихідний на тиждень. Ніхто не примушує українок залишатися жити в чужій країні, проте заробити в ній можна.

Схожість польської та української мови очевидна, це підтвердить будь-який філолог. Однак ходять чутки, що, працюючи в Польщі кілька місяців, українкам так і не вдається вивчити місцеву мову. Це помилкове твердження, адже навіть не спілкуючись на роботі з поляками, Ви можете спілкуватися з ними в магазинах, на вулиці або в громадських місцях.

Найчастіше робота в Польщі для дівчат є лише тимчасовим заходом. Якщо є бажання, можна підшукувати цікавіші пропозиції в інших країнах. Підпишіться на нашу сторінку в Facebook і стежте за актуальними новинами. Той, хто шукає, завжди знаходить.