Робота в Польщі для чоловіків

168 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 2700$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі для чоловіків

Робота в Польщі для чоловіків

Робота в Польщі для чоловіків - це величезна різноманітність вакансій, починаючи з різноробів та закінчуючи керівними посадами. Відшукати гідну роботу на батьківщині вкрай складно, особливо якщо Ви не маєте освіти й досвіду. Однак для польських підприємців дані критерії не так важливі, як бажання трудитися та вміння оперативно виконувати свої обов'язки. Пропонується робота в Польщі для чоловіків по біометричному паспорту, візі, карті поляка. Українські претенденти можуть працевлаштуватися на заводи, ферми чи будівництво та заробляти дуже непогані суми.

Більшість національних претендентів обирають фізично складну роботу, причому це стосується не тільки чоловіків, а й жінок. На такі посади беруть осіб від 18 до 50 років. Робота в Польщі для чоловіків без посередників дає можливість за кілька місяців зібрати значну суму грошей.

За статистичними даними, за минулий рік Польща видала українцям понад мільйон робочих віз, а кількість вітчизняних співробітників на польських підприємствах досягає двох мільйонів. А це означає, що практично всі іноземні співробітники, що працюють в Польщі - це українці.

Робота в Польщі для українських чоловіків: вакансії, вимоги

Українські претенденти можуть претендувати на різні посади, в залежності від досвіду та освіти. Якщо людина не має профільної спеціальності й стажу, вона може влаштуватися на завод, будівництво чи ферму. Пропонується робота в Польщі для чоловіків на зиму, літо або сезон. Ключовими критеріями до таких кандидатів є:

 • гарна фізична форма;
 • відсутність хронічних захворювань;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • вміння виконувати доручення керівництва.

Робота в Польщі для чоловіків на будівництві, на фермах та полях не вимагає кваліфікації, тому на неї приймають навіть студентів. Трудовий день триває 10-12 годин з короткою перервою на обід. Вихідний всього один на тиждень - у неділю.

Знання польської та досвід можуть знадобитися для працевлаштування на роботу в Польщі для чоловіків в готелях, ресторанах і місцях громадського харчування. У сфері обслуговування співробітники повинні спілкуватися з клієнтами та розуміти їх.

У 2021 році найбільш популярними вакансіями від польських наймачів є будівельні спеціальності, електрики, каменярі, облицювальники, пакувальники та сортувальники. Працевлаштуватися можна на сезон або на постійній основі. Польські наймачі цінують українських співробітників, вважаючи їх відповідальними та працьовитими. Єдине, що виключено - це прогули, самовільне залишення робочого місця та вихід в нетверезому стані. За такі вчинки співробітників негайно звільняють без права на подальше працевлаштування на території країни.

Переваги роботи в Польщі для чоловіків

Робота для чоловіків в Польщі має ряд істотних переваг для українців у порівнянні з працевлаштуванням в інших європейських країнах:

 • географічне розташування, близькість країн;
 • місцеву мову простіше вивчити, оскільки вона багато в чому схожа на національну;
 • рівень заробітної плати в рази вище, ніж на Україні;
 • спрощена схема отримання візи та інших документів на в'їзд в країну;
 • офіційне працевлаштування з можливістю подальшого оформлення посвідки на проживання;
 • рівносильне ставлення до іноземних співробітників, як і до місцевих.

Важливо відзначити, що іноземні роботодавці не особливо перебирають співробітниками та беруть на роботу в Польщу і чоловіків 65 років, і хлопців. Головне, щоб людина була відповідальною, працьовитою та витривалою.

Де живуть українські співробітники в Польщі

Згідно із законодавством Польщі, роботодавець зобов'язаний забезпечити своїх працівників житлом. Тому більшість польських наймачів надають українцям кімнати в гуртожитках або хостелах. Як правило, в кімнаті проживає від 3 до 6 осіб. Орендна плата за житло становить не більше 250 злотих на місяць, що є незначною сумою у порівнянні з місячною зарплатою.

Рівень заробітної плати в Польщі та найбільш популярні вакансії

За місяць в Польщі український співробітник може заробити від 15 до 30 тисяч гривень. Знайти роботу в Польщі для чоловіків старше 50-55 років реально, але наймачі віддають перевагу молодим претендентам. На сезонні роботи працевлаштовуються студенти з метою підзаробити солідну суму за короткий проміжок часу. Роботодавці забезпечують своїх підлеглих житлом, харчуванням та уніформою, тому витрачати зарплату вони зможуть лише на необхідні речі.

Роботу в Польщі для чоловіків до 60-65 років можна знайти на будівництві, але з умовою відсутності протипоказань до праці. Приймають чоловіків на посади штукатурів, мулярів, лицювальник і малярів. Також люди пенсійного віку можуть випробувати себе в ролі охоронця або водія.

На посади різноробів приймають виключно фізично міцних претендентів. Вони будуть працювати по 12 годин на добу з єдиним вихідним на тиждень. Рівень заробітної плати різноробу варіюється від 14 до 23 тисяч гривень в залежності від вироблення. Роботу в Польщі для молодих хлопців можна знайти на овочевих і фруктових плантаціях, заводах і фермах. В обов'язки буде зводити збір ягід і фруктів, їх фасування й пакування.

До числа найбільш високооплачуваних і престижних посад можна віднести експедиторів, програмістів, слюсарів та інших фахівців. Робота в Польщі для чоловіків-водіїв полягає в доставці посилок і різного роду товарів. Водієм можна працевлаштуватися у місцеву службу доставки або іноземну логістичну компанію. Далекобійники заробляють до 50 тисяч гривень на місяць.

Безпечне працевлаштування в Польщі: на що звертати увагу

Найкращий варіант - пошук вакансій без посередників. Так Ви заощадите на послуги рекрутингових компаній та зможете знайти насправді цікаві пропозиції. Важливо пам'ятати, що від місця роботи залежить рівень зарплати, тому доцільно розглядати працевлаштування у великих населених пунктах країни. Можна звернути увагу на роботу для чоловіків у Варшаві, Кракові, Катовіце, Ополє, Гданську, Познані, Щецині, Закопане, Торуні, Ченстохова, Вроцлаві, Лодзі та Бидгощі. У цих містах розташовується безліч підприємств і виробництв.

Існують правила, які допоможуть Вам офіційно та безпечно працевлаштуватися в Польщі:

 1. Перевіряйте ліцензії компаній-рекрутерів, щоб не потрапити у руки шахраїв.
 2. Документація представників польських роботодавців повинна бути завірена нотаріусом.
 3. Не оплачуйте послуги наперед.
 4. Не передавайте свої документи третім особам
 5. Не розглядайте сумнівні пропозиції, довіряйте перевіреним компаніям.