Віза в Польщу без присутності.

В пакет документів входить:

- запрошення від польського роботодавця терміном  на 2 роки;
- страховий поліс акредитованої компанії терміном на 1 рік;
- заповнена візова анкета;
- стартовий пакет польського оператора з коштами на рахунку;
- оформлена та роздрукована декларація для відправлення через Meest Exspress;
- оплата послуг двостороннього відправлення  Meest Exspress;
- роздруковані бланки заяв, для візового центру, а саме:
 •  "Згода на обробку персональних даних";
 • "Заява на повернення документів";
 • "Заява про наявність/відсутність другого закордонного паспорта";
- після отримання візи, менеджер центру працевлаштування безкоштовно запропонує для Вас актуальні вакансії  та надасть повний супровід в оформленні на бажаний варіант праці.

Термін очікування документів: 2-4 д.

*терміни очікування самої візи може змінюватись залежно від навантаження як Urząd Pracy в Польщі, так і консульських установ в Україні.

Відгуки наших клієнтів (0)

Віза в Польщу без присутності

Віза до Польщі без присутності

Оскільки наразі багато українців перебувають на території Польщі, процес оформлення національної візи ускладняється і єдиним рішенням є відкриття візи без присутності її власника. Ви можете просто довірити цю справу представникам компанії «Перша віза» та вони зроблять все без Вас.

Багато хто сумнівається, чи можна відкрити візу, перебуваючи в Польщі та як це працює? Наша відповідь – так, звичайно ж можна. Ви збираєте пакет документів та передаєте його водієві автобуса. Зробити це нескладно, адже регулярні рейси з польських міст курсують щодня і навіть не один раз на день. Такий спосіб є найшвидшим, то ж чим раніше ми отримаємо Ваші документи, тим скоріше буде відкрита віза. Після отримання пакету документів ми одразу ж їх перевіряємо та починаємо процес оформлення. Як тільки віза буде готова, ми передаємо необхідні документи зручним для Вас способом.

Віза до Польщі без присутності

На момент воєнного стану в Україні абсолютно всі візові центри зачинені, а прийом документів можливий лише у візовому центрі м. Львів. Аби Ви не їхали з-за кордону та не витрачали свій час, ми пропонуємо делегувати цю справу на нас. Не знаєте, як відкрити візу, перебуваючи в Польщі? З цим ми Вам допоможемо.

Оформити візу можливо як на території України, так і з Польщі. Цим займуться наші співробітники, а Вам лишається лише відправити та отримати документи. Також можемо допомогти зі збором необхідної документації аби Ви особисто відправили її кур’єрською доставкою Meest Express.

Як отримати візу з території України?

Оформлення візи відбувається лише після розгляду документів у консульстві. Ми можемо оформити її на підставі запрошення від польського наймача, якщо воно у Вас є. Навіть якщо запрошення немає, ми допоможемо оформити і його. Така послуга сплачується окремо. Вартість подачі документів до візового центру – 1500 грн. Додатково сплачується заповнення анкети, візовий збір та медичне страхування.

Для оформлення візи Вам потрібно буде надати нашим співробітникам наступні документи:

 • Копія та оригінал всіх дійсних закордонних паспортів. Потрібні копії всіх сторінок з відмітками та печатками.
 • Копію паспорту України (абсолютно всі сторінки). Якщо у Вас ID-картка – копія картки з двох сторін та копія виписки з демографічного реєстру.
 • Фото формату 3,5смх4,5см (80% обличчя на фото на білому тлі).
 • Копія ідентифікаційного коду (оригінал не потрібен!).
 • Запрошення на роботу від наймача (за його наявності). Якщо у Вас немає запрошення, ми допоможемо його оформити.
 • Квитанція про сплату візового збору. Якщо Ви не є громадянином України, але маєте посвідку на ПМП на території України, Вам необхідно буде додатково сплатити сервісний збір та надати нам чек.

Вам потрібна віза без присутності? Скоріш заходьте на сайт нашої компанії, замовляйте послугу через зручну форму та чекайте на дзвінок від спеціаліста.


Наші дії після отримання документів від Вас:

 • Виконуємо перевірку наданих документів.
 • Заповнюємо та реєструємо анкету на оформлення візи.
 • Укладаємо договір обов’язкового страхування в одній зі страхових компаній, що входять до переліку консульства (ПрАТ СК «Універсальна»/PAT SK «Universalna», ПрАТ СК «ПЗУ Україна»/ PAT SK «PZU Ukraina», АТ СК АРКС/ AT SK «ARKS»ПрАТ СК «Євроінс Україна»/PAT SK «Evroins Ukraina», ТДВ СК «Гардіан»).
 • Готуємо повних пакет документів та передаємо його до візового центру м. Львів.
 • Забираємо документи з відкритою візою та відправляємо Вам.

Ви повинні знати, що поїхати до консульства та надати всі документи самостійно не вийде через постійні перебої в електромережі. Подача документів в такому випадку здійснюється через кур’єрську службу доставки Meest Express.

Віза без присутності

Як отримати візу з території Польщі?

Багато українців не знають, чи можна відкрити візу в Польщі, то ж інформуємо: на території Польщі це зробити неможливо. Вам потрібно або їхати самостійно в Україну, або довірити цю справу нам.

Якщо Ви бажаєте відкрити візу, перебуваючи в Польщі, просто замовте цю послугу у нас. Ми все зробимо за Вас швидко та легально, а Вам не доведеться перетинати кордон та витрачати свій час.

Що потрібно буде від Вас:

 1. Оригінал закордонного паспорта та копії всіх його сторінок, де є відмітки та печатки.
 2. Копії абсолютно всіх сторінок національного паспорта громадянина України, а для власників ID-картки – копії пластика з двох сторін та копію виписки з демографічного реєстру. Оригінали цих документів нам не потрібні.
 3. Копію ідентифікаційного коду. Оригінал лишається у Вас.
 4. Фото на візу формату 3,5смх4,5см (80% обличчя на фото з білим тлом).
 5. Запрошення від роботодавця, якщо воно є. Якщо немає, ми оформимо його самостійно.
 6. Квитанції про сплату необхідних візових зборів. Якщо Ви цього забажаєте, ми самостійно сплатимо всі збори.

Ще сумніваєтесь, чи можна в Польщі відкрити візу? Залишайте свої контактні дані та чекайте на дзвінок від нашого спеціаліста!

Що ми робимо далі:

 • Перевіряємо наявність всіх документів, отриманих від Вас.
 • Укладаємо договір страхування в акредитованій страховій компанії.
 • Реєструємо запит на відкриття візи.
 • Надаємо консульству пакет документів та отримуємо візу.
 • Відправляємо Вам паспорт з відкритою візою зручним способом.

За допомогою звертайтесь до наших співробітників та вони докладно розкажуть Вам як відкрити візу в Польщі без особистої присутності. Цінуємо кожного клієнта, бо Ваша думка важлива для нас!