Пакет документів "Річний"

В пакет документів входить:

- запрошення від польського роботодавця терміном на 1 або на 2 роки;
- страховий поліс акредитованої компанії терміном на 1 рік;
- заповнена візова анкета;
- стартовий пакет польського оператора;
- після отримання візи, менеджер центру працевлаштування безкоштовно запропонує для Вас актуальні вакансії.

Термін очікування документів: 2-4 д.
*терміни очікування самої візи може змінюватись залежно від навантаження як Urząd Pracy в Польщі, так і консульських установ в Україні.

Відгуки наших клієнтів (0)

Воєводська/національна та річна віза в Польщу

Національна віза в Польщу

Хочете офіційно працювати та жити на території Польщі? Для цього вам потрібно буде відкрити візу. Національна віза в Польщу дасть Вам можливість легально працевлаштуватись на території Польщі. Якщо Ви хочете влаштуватися на максимально тривалий період, таку можливість забезпечить воєводська віза, або, як її ще називають, річна віза в Польщу. Кожен тип візи має свої особливості про які варто детальніше дізнатися, перш ніж їхати за кордон.

Типи візи D в Польщу

Щоб легально працевлаштуватись, Вам потрібна буде віза D в Польщу. Є 3 типи таких віз, які загалом відрізняються термінами. Це такі типи віз:

  • Для короткострокового працевлаштування: основою для отримання такої візи є запрошення на короткострокові (але не сезонні) види робіт. Отримавши таку візу, Ви матимете можливість перебувати на території країни не більше 180 днів впродовж одного року.
  • Для сезонного працевлаштування: також видається на підставі запрошення від польської компанії. Цей тип візи видається на 270 днів на рік для робіт, які вказані у польському законодавстві як сезонні. Зазвичай таку візу видають на 1 рік, але є винятки, коли віза видається на кілька років. Але водночас все одно потрібно дотримуватись законодавства та перебувати в країні не більше 270 днів на рік.
  • Воєводська. Щоб отримати такий тип візи, потрібно мати спеціальне воєводське запрошення. Найчастіше віза видається на 360 днів на рік, але також може мати менший термін перебування та працевлаштування на території Польщі.

Особи, які їдуть працевлаштовуватися до Польщі вперше зазвичай відкривають перший тип візи. Коли її термін закінчується, можна подавати документи для отримання річної візи в Польщу. Звичайно за умови, що під час свого перебування на території Польщі Ви дотримувалися законодавства і не було жодних порушень із Вашого боку.

Переваги отримання національної візи в Польщу

Головна перевага такої візи – можливість не лише офіційно перебувати на території країни, а й працювати на законних підставах. Це стосується будь-якої країни Європейського Союзу. А віза на рік в Польщу є найдоступнішою з фінансового погляду. Більше того: її набагато простіше та швидше оформляти, ніж візи до інших країн ЄС. До того ж, Ви матимете можливість кілька разів в'їжджати та виїжджати з країни, маючи такий тип візи. Безумовно, це ще один суттєвий плюс для українських громадян, які часто їздять відвідувати своїх рідних.

Отримавши національну візу, Ви можете перебувати за кордоном впродовж терміну, на який ця віза буде Вам видана. До того ж, Ви зможете відвідувати інші держави Шенгенської зони, але майте на увазі: термін перебування там ще більш лімітований (до 3-х місяців впродовж 180 днів). Максимальний термін дії національної візи в Польщу на запрошення, згідно із законодавством країн-членів ЄС, не повинен перевищувати одного року.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо термінів і ціни воєводської візи або короткострокової візи, звертайтесь до фахівців агентства «Перша Віза». Наші співробітники нададуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть оформити весь пакет документів для отримання візи.

Хто може отримати воєводську (національну) візу?

Підставою для отримання такої візи є офіційний документ – запрошення від роботодавця. Польська компанія-роботодавець має подати запрошення до воєводства, на території якого вона розташована. Якщо воєводство приймає запрошення та завіряє його, претендент має право відкривати візу воєвода. Щоб отримати таку візу, Вам потрібно буде зібрати весь пакет документів, зокрема воєводське запрошення, і подати до польського консульства чи візового центру в Україні.

В основному такий тип візи видають на термін від 6 місяців до року. Це залежить від рішення консула. Іноді видають запрошення на більш тривалий термін. Незважаючи на це, термін візи не може перевищувати 360 днів. Тоді після закінчення візи Ви можете з цим же запрошенням відкрити наступну візу.

Річна віза в Польщу

Як отримати національну (воєводську) робочу візу?

Щоб отримати візу типу D в Польщу, громадянам України потрібно подати до візового центру чи консульства пакет документів, зокрема й запрошення від воєводи. Таке запрошення має бути правильно оформлене та надане на спеціальному бланку. Ви можете отримати це запрошення перебуваючи на території України: для цього потрібно запросити документ у роботодавця. Є й інший спосіб отримання воєводського запрошення. Можна працевлаштуватися в Польщі за іншим типом візи, потім отримати запрошення та, повернувшись додому, оформити воєводську візу. Такий варіант також є популярним серед українських громадян.

Важлива інформація: Ви зможете отримати національну візу після будь-якого типу візи без будь-яких тимчасових коридорів. Таким чином, Вам не доведеться довго чекати, коли Ви зможете знову отримати візу та поїхати працювати до Польщі.

Окрім воєводського запрошення, Вам потрібно буде подати інші документи, зокрема:

  • анкету;
  • закордонний паспорт;
  • страховку (має бути оформлена на період працевлаштування за кордоном);
  • паспорт громадянина України;
  • фотографії.

Зверніть увагу: страховку потрібно оформлювати на період вашого працевлаштування в Польщі. Наші спеціалісти радять оформлювати річну страховку. Оформивши страховку, наприклад, на 6 місяців, Ви й візу отримаєте не більше, ніж на 6 місяців. Це важливий нюанс, який потрібно враховувати.

Також Вам потрібно буде сплатити сервісний збір. Це оплата послуг візового центру. Оплату можна зробити лише в деяких банківських установах – це Idea Bank, ПриватБанк та Кредобанк. Починаючи з осені 2020 року під час здійснення оплати потрібно також вказувати, як Ви будете подавати документи: через пункт прийому візових анкет або через «Нову пошту». Після сплати сервісного збору Вам видадуть чек. Уважно подивіться чи там правильно вказані Ваші персональні дані.

Потрібно буде заповнити та подати ще один документ – це візова анкета. Це анкета-заява, де вказуються Ваші персональні дані для отримання національної візи типу D в Польщу для українців. Заповнити таку анкету можна двома способами: безпосередньо у візовому центрі або в онлайн режимі на сайті консульства. Якщо Ви будете заповнювати анкету онлайн її все одно потрібно буде роздрукувати, вклеїти свою фотографію та поставити підпис.

І останній етап – це подання документів до пункту прийому візових анкет.

Вартість і терміни отримання національної (воєводської) візи

Якщо Ви самостійно будете займатися оформленням візи D в Польщу, Вам потрібно буде оплатити:

  • страховку;
  • фотографії;
  • сервісний збір;
  • ксерокопії документів.

У середньому, терміни отримання воєводського запрошення та візи становлять 45 днів. Ця процедура може зайняти і більше часу – до 2 місяців і навіть більше.

Хто може отримати відмову у національній (воєводській) візі?

Є кілька причин через які можуть відмовити у видачі робочої візи в Польщу для українців. Це такі причини:

  • неправильно вказані дані;
  • невідповідність кваліфікації працівника тій посаді, яку він обійматиме у польській компанії;
  • фіктивність польської компанії-роботодавця, яка видала запрошення.

Віза Д в Польщу

Отримання польської візи поштою

Зараз для українців доступна нова опція – оформлення візи поштою. Ви можете скористатися послугами кур'єрів «Нової пошти», якщо Ви є громадянином України та хочете отримати національну візу.

Процедура отримання візи поштою складається з кількох етапів:

  1. Для початку потрібно зібрати пакет документів. Він має бути повним і правильно заповненим. Уважно перевірте всі дані. Анкета-заява, запрошення для працевлаштування та закордонний паспорт подаються в оригіналі. Такі документи, як український паспорт, страховка, не потрібно подавати в оригіналі, достатньо копій хорошої якості. Важливо, щоб на копіях було видно абсолютно все, кожну літеру та цифру. Анкета-заява роздруковується, Ви вклеюєте в неї фотографію та ставите підпис.
  2. Оплата сервісного збору.
  3. Після оплати сервісного збору, Вашу заявку зареєструють у системі. Вам буде призначено дату надсилання пакета документів (не раніше ніж через 8 днів з моменту оплати сервісного збору) та поштове відділення через яке Вам потрібно буде подати документи. Цю інформацію Вам повідомить телефоном оператор пункту прийому візових анкет. Змінити дату надсилання документів не можна.
  4. Вкладіть у конверт всі документи та надійно запечатайте його. Не рекомендується використовувати степлер для скріплення паперу.
  5. Дочекайтеся вказаної дати та відвідайте відділення «Нової пошти».
  6. Надішліть документи.

Отримання національної (воєводської) візи за картою поляка

Врахуйте: карта поляка не замінює візу. Вона лише є основою отримання національної візи. Проте з такою картою оформити візу Вам буде набагато простіше, ніж без неї. Перелік документів у такому випадку значно скорочується. Для отримання національної візи в Польщу за картою поляка не потрібно подавати запрошення від роботодавця, страховку, а також не потрібно підтверджувати власну платоспроможність. Решта документів подається за стандартною процедурою.

Що пропонує агентство «Перша Віза»?

Звернувшись до фахівців агентства «Перша Віза» Ви можете замовити такі послуги:

  • оформлення національної (воєводської) візи «під ключ»;
  • оформлення запрошення від воєводи;
  • заповнення візової анкети;
  • оформлення страховки;
  • оплата сервісного збору.

Якщо вас зацікавила одна чи декілька послуг, Ви можете звернутися до співробітників нашого агентства. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання всіх послуг. З нашою командою професіоналів Ви можете бути впевнені у отриманні візи у найкоротший термін.