Чеська 2-ох річна карта

У повний пакет документів для отримання карти входить:

 • Надання інформаційно-консультаційних послуг.
 • Індивідуальний добір бажаної вакансії.
 • Підготовка необхідних документів для відкриття карти та подальшого офіційного працевлаштування.
 • Виготовлення акредитованого страхового поліса, що відповідає всім новим вимогам для відкриття візи.
 • Правильно заповнена анкета для отримання карти, яка відповідає новим правилам.
 • Підтримка менеджерів 24/7/365.

Після отримання карти Ви також отримуєте:

 • Бронювання місця на вибраній Вами вакансії.
 • Координування та допомогу із доїздом до місця праці або оформлення.
 • Призначення чеського координатора.
 • Бронювання місця на тимчасовому або постійному житлі.
 • Координування та допомогу в розв'язанні будь-яких питань пов’язаних із життям та працею в Чехії.
 • Підтримку менеджерів 24/7/365.

Відгуки наших клієнтів (0)

Трудова карта в Чехію

Трудова карта Чехія

Чехія – країна, яка приваблює не лише туристів, а й людей, які хочуть знайти роботу з високим рівнем зарплати. Однією з важливих умов працевлаштування є легальне перебування в країні. Для офіційного працевлаштування Вам знадобиться трудова карта в Чехію. Така карта дасть змогу впродовж 2-х років працювати та жити на території країни.

Чим є трудова карта в Чехію?

Чеська трудова карта – це один із видів дозволу на легальне працевлаштування. У карті вказується посада, яку Ви займатимете після приїзду до країни. Отримання трудової карти значно полегшує життя іноземцям, які хочуть знайти хорошу роботу в Чехії. Таким людям більше не потрібно оформляти візу, яка дозволяє працевлаштування на 90 днів. Також немає потреби робити дозвіл на довготермінове перебування в країні та відкривати «зелену карту». Трудова карта в Чехії в 2022 році замінює всі перераховані документи! Але є важливий нюанс: «сині» карти й досі діють.

Трудова карта має вигляд звичайної пластикової карти, де вказуються біометричні дані людини, яка їде працевлаштовуватися до Чехії.

Куди можна працевлаштуватись маючи чеську трудову карту?

Власники чеських трудових карт можуть працевлаштуватися на будь-який тип підприємства, на будь-яку посаду, незалежно від свого досвіду та кваліфікації, а також від наявності диплому.

Якщо ж Ви хочете влаштуватись на певну посаду (наприклад, менеджера із закупівель) на конкретному підприємстві, така посада спочатку має бути внесена до реєстру вакантних робочих місць. Тільки після цього Ви зможете претендувати на неї та подати заявку на отримання цього місця.

Термін дії чеської трудової карти

Така трудова карта видається терміном на 2 роки. Після закінчення терміну її дії ви зможете повторно оформити таку карту. Є важливий нюанс: якщо ваші трудові відносини з чеською компанією триватимуть менше 2-х років (наприклад, Ви будете працевлаштовані на 1,5 роки), то дія карти закінчиться раніше.

Хто може оформити чеську трудову карту?

Оформити трудову карту в Чехію у 2022 році може кожен іноземець. Є й кілька винятків: це особи, які мешкають у країнах ЄС, ЄЕП та Швейцарії, а також їхні родичі, які мають посвідку на постійне проживання як члени сімей громадян Швейцарії, ЄС та ЄЕП.

Які документи потрібно подати на трудову карту?

Щоб отримати робочу карту на 2 роки в Чехію, Вам потрібно буде заповнити заяву та зібрати пакет документів. До цих документів належать:

 • закордонний паспорт;
 • документи, що підтверджують вашу кваліфікацію (наприклад, диплом менеджера, якщо Ви будете працевлаштовуватися на посаду менеджера з продажу);
 • документ, що підтверджує Ваше місце проживання на період працевлаштування у Чехії;
 • 2 фотографії;
 • трудовий договір.

Важливо узгодити з роботодавцем розмір заробітної плати. Вона не повинна бути меншою, ніж мінімальна зарплата в Чехії. Також має бути зазначено, що Ви будете працювати не менше 15 годин на тиждень.

Також у деяких випадках у претендента просять подати такі документи:

 • довідку про несудимість;
 • медичну довідку;
 • підтвердження від компетентного чеського органу про те, що Ваша освіта відповідає посаді, яку ви збираєтеся зайняти після прибуття до Чехії.

Де можна отримати трудову карту?

Якщо Ви подасте документи на отримання трудової карти поза Чехією, і за Вашою заявкою буде прийнято позитивне рішення, спочатку Вам видадуть візу, після чого Ви зможете отримати трудову карту.

Після приїзду до Чехії Вам потрібно буде впродовж 3-х робочих днів звернутися до місцевого департаменту Міністерства внутрішніх справ (МВС). Тут Вам потрібно буде подати документи, на підставі яких Вам буде видано чеську робочу карту. Далі Вам треба буде очікувати ухвалення рішення про видачу карти.

Чи можна змінити роботодавця чи вид діяльності, маючи трудову карту?

Так, така можливість є. Але якщо Ви вирішите змінити чеську компанію-роботодавця або зайнятися іншим видом діяльності, спочатку Вам потрібно буде звернутися до місцевого департаменту МВС. Вам потрібно буде написати відповідну заяву, а також надати трудовий договір або документ, який підтверджує, що Ви у майбутньому укладете договір із роботодавцем. Якщо всі документи оформлені правильно, Ви отримаєте дозвіл на зміну роботодавця або Виду діяльності. А посада, яку Ви займали раніше, знову стане вакантною і на неї зможуть претендувати інші люди.